FLORYSTYKA ŚLUBNA

Dekoracje ślubne Warszawa

Moment ślubu jest wydarzeniem uroczystym, wyjątkowym oraz niepowtarzalnym. Doskonale wiemy, ile emocji towarzyszy Wam podczas planowania i przygotowywania tego ważnego dnia, dlatego kompleksowo zajmiemy się oprawą florystyczną Waszego ślubu.

Nasza pracownia florystyczna Kwiaty na okrągło z wielkim zaangażowaniem współtworzy ważne dla Was wydarzenia. Zanim przystąpimy do działań, zawsze dokonujemy ustaleń oraz poznajemy Wasze wstępne wizje na wygląd ceremonii zaślubin, a także samej oprawy sali weselnej. Przyszli Państwo Młodzi, którzy nie mają pomysłu na motyw przewodni wesela, nie muszą się martwić – mogą liczyć na naszą pomoc.   

Bukiet ślubny i wianek z żywych kwiatów

Dekoracja sali weselnej i miejsca zaślubin

Panna młoda trzymająca bukiet ślubny.

Florystyka indywidualna

Tworzymy dla Was bukiety ślubne, butonierki, wianki oraz korsarze. Elementy te wykonane z kwiatów naturalnych doskonale prezentują się podczas uroczystości weselnych.

Dekoracja kościoła

Dekoracja miejsca zaślubin

Dekorujemy kościoły oraz śluby plenerowe. Chcemy, aby miejsce, gdzie składana jest przysięga, było dla Was wyjątkowe również poprzez oprawę kwiatową uroczystości.

Dekoracje ślubne Warszawa. Niska kompozycja kwiatowa.

Dekoracja sali weselnej

Tworzymy dekoracje sali dopasowane do stylu wesela. W naszej pracowni florystycznej Kwiaty na okrągło stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta.

Dokładamy wszelkich starań, by florystyka indywidualna, dekoracje miejsca zaślubin oraz sali weselnej spełniały Wasze oczekiwania, tworzyły wyniosły charakter ceremonii, a jednocześnie wywoływały bajkowy klimat. Zwracamy szczególną uwagę na detale, które znajdują się zarówno w Waszym ubiorze, jak i w każdym dekorowanym miejscu kościoła, sali weselnej bądź pleneru.

Nasze kompozycje wykonujemy ze świeżych kwiatów naturalnych, dzięki czemu doskonale prezentują się podczas uroczystości, a nawet kilka dni po mogą przystrajać wnętrza domów i przywoływać piękne wspomnienia sprzed kilku dni.

Zainteresowanych tą wyjątkową dziedziną, jaką jest florystyka ślubna, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy na naszego Facebooka

www.facebook.com/kwiatynaokraglo

dekoracje ślubne Warszawa dekoracje ślubne Warszawa bukiet ślubny, wianek z żywych kwiatów na ślub wianek z żywych kwiatów na ślub wianek z żywych kwitów na ślub

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial